فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

درباره ما

رایگان ها اطراف ما هستند، کافیست آنها را در فری پدیا جستجو کنیم…

در فری پدیا کالا ها و خدمات رایگانی را میبینید که معمولا باید برای آنها هزینه کرد!

فری پدیا یک سایت معرفی رایگان هاست و با هدف کاهش هزینه های زندگی راه اندازی شده است. در درجه اول بسیاری خدمات و امکانات رایگان دولتی وجود دارد که بسیاری از آنها بی اطلاع هستند. بیمارستان های رایگان، بیمه رایگان، تفریحات رایگان، مراکز اقامتی، تسهیلات متنوع درمانی، آموزشی، حقوقی، گردشگری و … و از طرف دیگر بسیاری از افراد نیز حاضرند به هم نوعان خود کمک کرده و کالا یا خدمات رایگان در اختیار آنها قرار دهند، و در نهایت بسیاری از مشاغل برای رقابت با همکاران خود در کنار کسب و کار خود،خدمات یا حتی کالا های رایگان ارائه می کنند که باعث می شود خریدار یا دریافت کننده خدمات به استفاده از آنها ترغیب شود و از طرفی این که معامله ی برد – برد است و هر دو طرف سود می برند. چه ما که از رایگان های آنها استفاده می کنیم و چه ارائه کننده ها که مخاطبین بیشتری بدست می آورند.
موارد بالا پایه ی شکل گیری سایت فری پدیا – اولین سایت جامع معرفی رایگان ها بود. و صرف وقت و بررسی دقیق رایگان ها و بروز رسانی سایت نیازمند صرف هزینه هایی است که تا کنون از طرف تیم فری پدیا کمابیش تامین می شد و در صورت همکاری شما این سایت می تواند رایگان های بسیار بیشتری معرفی کند و همینطور با افزایش مخاطبین خود قدرت چانه زنی بسیار بالایی پیدا کرده تا جایی که می تواند برای معرفی شرکت ها و موسسات و افراد از آنها ارائه کالا و خدمات رایگان طلب کند!
مثلا یک فست فود تازه تاسیس که نیاز شدیدی به خاطره سازی برای مشتریان خود دارد با معرفی در فری پدیا یک هفته عذای رایگان می دهد و در عوض در کل شهر مشهور می شود!
یا یک معلم خصوصی با ارائه یک ساعت تدریس رایگان 2 هفته رایگان تدریس می کند و اگر خوب تدریس کند و قیمت مناسب ارائه کند، قطعا در هفته های بعدی وقت سر خاراندن نخواهد داشت !!!

وب سایت فری پدیا پس از چند ماه بررسی و برنامه ریزی در شهریور 93 با هدف اطلاع رسانی رایگان ها شروع به کار کرد.
امیدواریم با استفاده از موقعیت های رایگان زندگی، از سرمایه خود بهینه استفاده کنید.