فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

پیامک (اس ام اس) رایگان

۶۰

ارسال اس ام اس (پیامک) رایگان

شاید قبل از آشنایی با فری پدیا بسیاری از رایگان هایی که اکنون در دسترس شماست برایتان باور نکردنی و بیشتر شبیه شوخی بود. اما تیم مدیریتی فری پدیا روی اهداف خود تحقیقات وسیع انجام داده و برنامه های ویژه ای برای شما دارد که به تدریج با آنها آشنا شده و هر روز به مرور سایت می پردازید.

امروز ارسال اس ام اس (پیامک) رایگان را به شما معرفی می کنیم! شاید خصوصا در اینترنت تا بحال بسیاری از این تیتر ها را دیده اید اما در نهایت به یک سری وعده پوچ برخورد کرده اید که موجب عدم اعتماد شما به این چنین امکانات رایگان شده باشد اما در فری پدیا تمام رایگان ها توسط ما بررسی و تست شده و بعد از حصول اطمینان معرفی می شوند.


سامانه ارسال اس ام اس رایگان پارس دیتا (Send Free SMS) با هدف دریافت و ارسال پیامک رایگان از طریق اینترنت برای عموم ایجاد شده است. با استفاده از این پنل می توانید بدون نیاز به شارژ و بدون پرداخت هیچ هزینه ای پیامک (اس ام اس) رایگان ارسال نمائید. با این سامانه، ارسال پیامک (ارسال اس ام اس) برای همه اعضای پارس دیتا کاملاً مجانی است.

این سامانه فقط برای اعضای پارس دیتا فعال می باشد و شما می توانید با عضویت (عضویت رایگان است) در آن، امکان ارسال پیام کوتاه رایگان را در هر روز داشته باشید و از امکانات پنل این سیستم استفاده نمائید. در این سامانه، شما علاوه بر ارسال پیامک (اس ام اس) رایگان، امکان دریافت نامحدود اس ام اس به صورت کاملاً رایگان را خواهید داشت.


  • امکان دریافت و ارسال اس ام اس 100% رایگان

  • بدون نیاز به شارژ چه برای ارسال اس ام اس و چه برای دریافت اس ام اس

  • پنل اختصاصی و امکان مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی

  • امکان ارسال روزانه 10 اس ام اس

با ثبت نام در سامانه دریافت و ارسال اس ام اس رایگان (Free SMS)

می توانید از کلیه امکانات این پنل استفاده نمایید.

 

با قابلیت ایجاد دفترچه تلفن شما می توانید مثلا تعداد 100 عدد از مخاطبین کسب و کار کوچک خود را در گروه های 10 نفره تقسیم بندی کنید و هر روز به 10 نفر پیامک ارسال کنید و بدین ترتیب ماهانه 300 پیامک رایگان و در سال 3650 عدد ارسال کنید که بدین ترتیب با احتساب هر پیامک 12 تومان در سرویس های پولی ارسال پیامک گروهی، سالانه 43800 تومان در هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد.

 

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.