فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

مکالمه و اینترنت رایگان همراه اول و کمک به مناطق سیل زده

مکالمات درون شبکه همراه اول در شهرها و روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان رایگان شد.

۱۱۶

وقوع سیل در شهرها و روستاهای استان سیستان و بلوچستان شرایط بسیار دشواری ایجاد کرده است. به منظور کمک به بهبود شرایط مناطق سیل زده، اپراتور تلفن همراه اول امکاناتی را فراهم کرده است.

مکالمه رایگان درون شبکه همراه اول در شهرها و روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان

مکالمات درون شبکه همراه اول در شهرها و روستاهای سیل زده سیستان و بلوچستان رایگان شد.

شرکت ارتباطات سیار ایران ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان جنوب کشور در راستای مسؤولیت اجتماعی و تسهیل ارتباطات در آن مناطق از طرح مکالمه رایگان خبر داد. در این طرح، مکالمات درون شبکه (به مقصد همراه اول و تلفن ثابت) از بامداد روز سه شنبه تا پایان روز جمعه ٢٧ دی ماه رایگان است. مکالمه رایگان در شهرهای کنارک، نیک شهر، فنوج، قصرقند، چابهار، سرباز، میرجاوه، دلگان و روستاهای این مناطق برقرار است.

پیش از این نیز همراه اول در مواجهه با حوادث غیرمترقبه استان های مختلف کشور امکان برقراری مکالمات رایگان را برای مشترکان درگیر، فراهم کرده بود.

 

همراه اول دیتای استان سیستان و بلوچستان را رایگان کرد

همراه اول از رایگان شدن دیتای سیستان و بلوچستان به مدت ۴٨ ساعت خبر داد.

پیرو رایگان شدن مکالمات درون شبکه همراه اول در شهرهای سیل زده استان سیستان و بلوچستان، استفاده از اینترنت همراه در این استان به مدت ۴٨ ساعت رایگان است.

استفاده از اینترنت اپراتور همراه اول از ساعت ۶ صبح روز سه شنبه ٢۴ دی ماه تا ساعت ۶ صبح روز پنجشنبه ٢۶ دی ماه در تمامی شهرها، روستاها و جاده های استان سیستان و بلوچستان رایگان اعلام شده است.

 

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال به سیل‌زدگان توسط همراه اول

همراه اول از اختصاص ۵۰ میلیارد ریال جهت کمک به سیل‌زدگان خبر داد.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه کشور ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان جنوب کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد که در راستای مسؤولیت اجتماعی و جهت تهیه اقلام ضروری برای سیل‌زدگان ۵۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده که بزودی در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

منبع: mci.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.