فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

فکس اینترنتی رایگان

۸۶

امروز در فری پدیا یک سایت برای ارسال رایگان فکس معرفی می کنیم!
به طور معمول برای ارسال یک فکس ساده میبایست برای هر صفحه اندازه خرید یک نوشیدنی هزینه کنید! یا اگر با فکس زیاد کار می کنید باید پول یک شام خانوادگی عالی در آخر هفته را برای دستگاه فکس بپردازید!
اما در سایت fax.ir به سادگی عضو می شوید و با استفاده از سرویس رایگان، می توانید هر ماه تا 10 صفحه ارسال رایگان فکس داشته باشید.
علاوه بر این، دفترچه تلفن، قابلیت امضای مستندات و سازگاری سیستم با نرم افزار موبایل نیز رایگان است.
همچنین بدون پرداخت حق عضویت ماهیانه، در صورت نیاز به ارسال فکس بیشتر، هر صفحه تنها 50 تومان هزینه دارد!!

البته اگر امکانات بیشتر مثلا تعداد فکس بیشتر، امکان دریافت فکس یا شماره اختصاصی بخواهید باید هزینه کنید.
تعرفه خدمات سایت fax.ir را در اینجا می توانید مشاهده کنید.

۸ نظرات
 1. یاشار گفته

  سایت خوبی بود واقعا ممنون

  1. admin گفته

   با فری پدیا همیشه از فرصت های طلایی باخبر شوید!

 2. پیمان گفته

  سلام
  خواستم تشکر کنم بابت معرفی سایت .

  1. admin گفته

   با فری پدیا همیشه از فرصت های طلایی باخبر شوید!

 3. حسین گرامی گفته

  درود به دوستان.
  اولن هر ماه ده صفحه نیست و سه صفحه ست.
  امکان پرداخت برای هر صفحه ۵۰ تومان هم بدون عضویت وجود ندارد.
  اطلاع رسانی دقیق کنید دوستان گرامی.

 4. ramon گفته

  tashakor . ali bood

 5. مهرانی گفته

  به نظر من که برنامه ی خوبی بود تا قبل از شروع به سیاه بازی و خالی کردن جیب مردم بدبخت. . من چند سال مشترک این شرکت بودم و ماهانه ۵۴۰۰۰ ریال پرداخت می کردم و بعضی اوقات چند ماهه میگرفتم. اما در همان فروردین ۹۵ وقتی وارد سامانه شدم و برای تمدید اقدام کردم دیدم سالانه زده ۱۲۰۰۰۰. دقت کنید: نوشته بود ۱۲۰۰۰۰ و حتی تومان را هم نزده بود و من با خوشحالی فکر کردم قیمت ویژه و با تخفیف میباشد و یکساله تمدید کردم . اما چند دقیقه بعد برای من پیامک آمد که ۱۳۸۰۰۰ تومان از حسابم کسر شده. خلاصه اشتباه کردم . یکسال فکس اینترنتی را با مالیات ارزش افزوده ی من در آوردی پرداخت کردم و چون اشتباه از من بود شکایتی نکردم. در حالی که باید در قسمت تمدید اشتراک، مبلغ را همراه با کلمه ی تومان اعلام می کردند. بگذریم. یکسال گذشت و در تاریخ ۷ بهمن وارد قسمت تعرفه شدم و دیدم در آنجا اشتراک به سه قسمت ساده و ویژه و سازمانی . من هم اشتراک خود را روی ویژه علامت زدم و پیامی برای من آمد که اشتراک شما از ساده به ویژه تبدیل شد و هر دو ماه اشتراک ساده، میشود یک ماه اشتراک ویژه. و فکس من تا ۷ اسفند اعتبار دارد. در صورتی که باید تا ۷ فروردین مهلت میداشت. با پشتیبانی همین برنامه تماس گرفتم و گفتند که کاری است که شده و اگر شما میخواهید، باید مجدداً اشتراک خود را به ساده تغییر دهید، باید از طریق سامانه، خودتان انجام دهید. من هم برای اینکه اشتراکم تا بعد از عید بماند، آنرا همان موقع به ساده تغییر دادم و چون موجودی اعتبار نداشتم، مبلغ ۱۰۹۰۰ تومان مجددا پرداخت کردم تا اشتراکم حداقل تا روز ۷ فروردین بماند. حالا از روز ۷ اسفند پیامک برای من چند بار آمده که اعتبار شما پایان یافته. با پشتیبانی تماس گرفتم، گفتند که وقتی تغییر اشتراک از ساده به ویژه تبدیل میشود، هر دو ماه اشتراک ساده، یک ماه محاسبه میشود و وقتی از ویژه به ساده تبدیل میشود، اشتراک آن ماه سوخت میشود. آخه دزدی تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. مهرانی گفته

   شرمنده در متن بالا، فروردین ۹۶ منظورم بود. به اشتباه، فروردین ۹۵ تایپ شده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.