فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

فروشگاه های اینترنتی با ارسال رایگان

۸۴

در سال های اخیر فروشگاه های اینترنتی بسیار زیادی مثل قارچ بوجود اومدن که علاوه بر اینکه بسیاری از آنها حتی مشخص نیست که در حال فعالیت هستند یا غیر فعال، اکثر آنها بدون هیچ مطالعه و برنامه ریزی قبلی شروع به کار کرده و هیچ اطمینانی به خرید از آنها نیست. از این دسته که بگذریم، تعداد بسیاری فروشگاه قعال هم وجود دارد که از فضای غیر حضوری اینترنت سوء استفاده کرده و قیمت های نجومی به امید سود های کلان درج می کنند. اما از حق نگذریم، تعداد محدودی فروشگاه اینترنتی نیز وجود دارد که با برنامه ریزی بلند مدت در پی کسب موقعیت تجاری مناسب بوده و با ارائه قیمت های رقابتی و پشتیبانی قوی و بعضا ارسال رایگان و … به خوبی جذب مشتری کرده و وارد یک معامله ی برد-برد می شوند.

free_delivery_white

در ابتدای کار ممکن است ارسال رایگان برای یک فروشگاه اینترنتی تازه تاسیس و با مشتریان محدود چیزی جز هزینه نداشته باشد اما همین سرویس رایگان خود عامل بسیار مهمی در خرید اینترنتی است چرا که برای خریدار کل هزینه پرداختی اهمیت دارد و اگر مجموع هزینه کالا و ارسال بیش از ارزش واقعی کالا باشد از خرید صرفنظر میکند. همچنین فروشگاه هایی که شرط حداقل مبلغ خرید برای ارسال رایگان قرار می دهند نیز در واقع خریدار را مجبور به خرید بیش از نیاز احتمالی و پرداخت هزینه بیشتر، برای رایگان بودن ارسال می کنند که این نیز از نظر روانی تاثیر منفی در دید خریدار ایجاد می کند. و بنابراین خریدار در نهایت به سمت فروشگاه هایی سوق پیدا می کند که قیمت منصفانه و ارسال رایگان داشته باشند و در بلند مدت با افزایش تعداد مشتریان هزینه ارسال فروشگاه های نیز تعدیل شده و همچنین هزینه های اولیه انجام شده نیز در تعداد فروش بیشتر جبران خواهد شد.

فری پدیا مطابق مسئولیت خود در معرفی رایگان ها با معرفی اینگونه فروشگاه ها هم در پیشرفت این دسته از کسب و کار ها و رونق مثبت بازار مجازی و هم در خرید آسان و به صرفه ی مخاطبین خود ایفای نقش می کند.

بنابراین از این پس با دنبال کردن این مطلب می تونید با فروشگاه های اینترنتی که ارسال رایگان بی قید و شرط دارند آشنا شوید. البته فری پدیا در نظر دارد که در عین رایگان بودن ارسال، قیمت کالاها را نیز بررسی کرده تا هزینه ارسال به قیمت اجناس اضافه نشده باشد.

 ابتدا برای هر فروشگاه یک پست گذاشته شود و در این پست که دائما به روز می شود به سایر پست های فری پدیا لینک داده شود.

** نکته ی مهم: به دلیل اهمیت بسیار زیاد سنجش اعتبار فروشگاه های اینترنتی از نظر فعال بودن و سالم بودن کسب و کار و …، این مهم خارج از مسئولیت فری پدیا بوده و فروشگاه هایی که “نماد اعتماد الکترونیکی” معتبر داشته باشند از نظر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت معتبر شناخته شده و خرید از آنها بلامانع است.

 

*** شاید تعداد بسیاری فروشگاه اینترنتی با ارسال رایگان وجود داشته باشد اما فری پدیا تنها مواردی را اطلاع رسانی می کند که قیمت فروش مناسبی هم داشته باشند.

 

1- فروشگاه اینترنتی نگین کالا     –     خدمات کاملا نوین در زمینه فروش زیورآلات و با ایده های خلاقانه

2- فروشگاه اینترنتی شیکسون – مرکز خرید اینترنتی مانتو ، زیورآلات ، ساعت ، عطر ، لباس و …

3- فروشگاه اینترنتی گل گیس – ارائه محصولات مرتبط با خانم ها، با کیفیت ها و قیمت های مناسب (آرایشی، پوشاک و …)

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.