فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

تاکسی رایگان

۷۷

برای رایگان امروز فری پدیا با پیشنهاد تاکسی رایگان موافقید؟

با وجود ترافیک سنگین شهر تهران و آلودگی هوا و آلودگی صوتی و … تعداد کسانی که از خدمات تاکسی ها استفاده نمی کنند بسیار کم شده است! پس مطمئنا تاکسی رایگان می تواند یک پیشنهاد عالی باشد! با فری پدیا همراه باشید!

امروز در فری پدیا “اسنپ(تاکسی یاب)” را به شما معرفی می کنیم.

  • اسنپ چیه؟!

اسنپ امکان سفارش‌دهی سرویس‌های حمل و نقل را خیلی ساده با اپلیکیشن موبایل و از طریق اینترنت برایتان فراهم کرده است. با نرم‌افزار اسنپ تنها با چند کلیک می‌تونید از تمام نقاط شهر درخواست بفرستید و در کمترین زمان ممکن تاکسی دریافت کنید. اسنپ با فراهم کردن سرویس‌های متنوعی مثل سرویس تاکسی، تجاری و لوکس و امکانات ویژه رفاهی، قصد دارد سفرهای شهری را برای شما لذت‌بخش، به صرفه‌ و به‌یادماندنی کند.

  • اسنپ چی کارا می کنه؟!

1.دسترسی ساده و سریع : در خانه، خیابان یا هر کجا که باشید تنها با یک کلیک، نزدیک‌ترین تاکسی در خدمت شما خواهد بود.

2.به صرفه و اقتصادی : محاسبه هزینه در اسنپ همواره به نفع مسافران انجام می شود تا با اطمینان کامل و به صرفه‌تر از همیشه سفر کنید.

3.با کیفیت : راننده‌ای محترم و مودب با خودرویی تمیز و مجهز به امکانات گرمایشی و سرمایشی در انتظار شماست.

4.تجاری : اسنپ در جلسات تجاری همراه شما خواهد بود، با اسنپ تجاری می‌توانید از خودرو‌های ویژه این سرویس استفاده کنید.

5.پرایم : اسنپ پرایم سرویسی متفاوت در زمینه تشریفات است که با آن می‌توانید خودروهای لوکس را در اختیار داشته باشید.

  • چی رایگانه؟!

سفر اول رایگان!!! پس از ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری می‌توانید در اولین سفر تا سقف ۱۰هزار تومان از اعتبار رایگان استفاده کنید!

snap

  • مناطق تحت پوشش:

اسنپ در حال حاضر خدماتش را در شهر تهران ارائه می‌کند و قصد دارد  در آینده نزدیک شهرهای دیگری را نیز تحت پوشش قرار دهد. اسنپ سرویس معمولی را در فاز اول و سرویس  تجاری را به صورت محدود در فاز دوم راه‌اندازی کرده و به زودی سرویس پرایم(لوکس) را در فاز سوم معرفی خواهد کرد.

  • چه طور از اسنپ استفاده کنم؟!

برای رفاه حال شهروندان نرم افزاری برای اسنپ طراحی شده که شما به سادگی می توانید با نصب آن،مقصد خود را انتخاب کنید، همپنین به صورت آنلاین اعتبار خود را افزایش دهید و نیز می توانید از طریق این نرم افزار به اسنپ امتیاز دهید!

برای اطلاعات بیشتر و عضویت در سایت اسنپ و دانلود نرم افزار از لینک زیر استفاده کنید:

اسنپ (تاکسی یاب)

 [box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.