فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

بازی بنیاد کار و پرسپولیس رایگان اعلام شد!

۱۱۰

فری پدیا امروز یک رایگان فوتبالی را به شما معرفی می کنه که حتما طرفدارای زیادی داره. سازمان لیگ فوتبال ایران در اطلاعیه ای از هواداران فوتبال درخواست کرد روز چهارشنبه 16 اردیبهشت برای حمایت از پرسپولیس، نماینده کشورمان در ورزشگاه آزادی حضور داشته باشند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مسئو لان سازمان لیگ تصمیم گرفتند تا در جهت حمایت همه جانبه از نماینده فوتبال کشورمان، بازی با بنیاد کار را همانند بازی با النصر عربستان رایگان اعلام کنند.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

باشگاه پرسپولیس نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه 16 اردیبهشت در دیداری سرنوشت ساز برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف بنیاد کار ازبکستان خواهد رفت. لذا با توجه به رایگان بودن این دیدار از هواداران فوتبال در کشور بویژه باشگاه های پرسپولیس و استقلال دعوت می شود تا با حضور در این بازی به عنوان یار دوازدهم ضمن حمایت از این تیم زمینه موفقیت نماینده کشورمان را در این دیدار سرنوشت ساز فراهم کنند.
امیدواریم تیم های پرسپولیس و نفت تهران با موفقیت در مصاف با رقبای خود در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعدی این جام صعود کنند.

ناگفته نماند حسین هدایتی نیز در رایگان اعلام شدن بازی از سوی سازمان لیگ نقش به سزایی داشته است.

به نقل از خبرگزاری فارس، حسین هدایتی امروز به سازمان لیگ رفت و نشستی با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ برگزار کرد. در این جلسه در مورد دیدار پرسپولیس و بنیادکار و حضور رایگان تماشاگران در این دیدار مهم لیگ قهرمانان آسیا بحث و گفت و گو شد.

هدایتی پول یکصد هزار بلیت مسابقه را به حساب باشگاه پرسپولیس واریز کرد تا با حضور پرشور تماشاگران وحمایت همه جانبه از نماینده ایران در آسیا زمینه صعود این تیم به مرحله بعدی فراهم شود.

پرسپولیس روز چهارشنبه ساعت 20 و 35 دقیقه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم بنیادکار ازبکستان است و در صورت پیروزی صعودش قطعی می‌شود.

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.