فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

فوتبال حبابی و زیپلاین رایگان

۷۰۳

فری پدیا را در لحظه ببینید!

امروز برنامه فوتبال حبابی و زیپلاین را به دنبال کنندگان فری پدیا معرفی می کنیم. این برنامه هیجان انگیز هم مثل روال پست های فری پدیا، رایگان هست!

اسپانسر این برنامه “آیسی مانکی (ICY MONKEY)” بوده و توسط “تیم ردلاین (THE REDLINE TEAM)” برگزار می شود. رویداد فوتبال حبابی و زیپلاین در تاریخ زیر بصورت رایگان و برای عموم در استادیوم تختی اجرا میشود، ورود خانواده ها به مجموعه بلامانع است و شرکت در مسابقه برای کلیه آقایون با کارت شناسایی آزاد است.

photo_2016-08-29_12-37-23

فوتبال حبابی ؟!

فوتبال حبابی زاییده افکار دو نروژی به نام های هنریک الوستاد و یوهان گولدن است. آنها به فوتبال به چشم یک سرگرمی نگاه می کنند که در آن بازیکنان شبیه به یک توپ پلاستیکی روکش دار هستند.با برگزاری اولین مسابقه فوتبال حبابی در سال 2011، تلویزیون نروژ آن را به صورت سراسری پوشش داد و پس از آن با انتشار تصاویر این مسابقه در اینترنت، اشتیاق بازی کردن در این فوتبال مسخره سراسر اروپا را فراگرفت.

در این چند سال گذشته مسابقات فوتبال حبابی در همه جا از ایتالیا گرفته تا لتونی برگزار می شود و در حال حاضر اکثر فروشگاه های اروپا و حتی فروشگاه های آنلاین تجهیزات این بازی را به مشتاقان فوتبال حبابی اجاره می دهند و یا به فروش می رسانند.

 

در این بازی گل زدن بسیار سخت است چرا که دست های شما قفل است و شما قادر به استفاده از آنها برای حفظ تعادل نیستید و این دقیقا همان چیزی است که باعث شده فوتبال حبابی سرگرم کننده باشد.

البته در این فوتبال آسیب دیدگی بسیار کمتر از فوتبال معمولی است چرا که دیگر کسی نمی تواند دیگری را هل دهد و حتی در صورت زمین خوردن این حباب محافظ بازیکن است.

کی و کجا بریم؟

زمان برگزاری:

دوشنبه 8 شهریور 1395- ساعت 16 الی 19- ورزشگاه تختی تهران

آدرس محل برگزاری (برای مشاهده نقشه کلیک کنید!)

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.