فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

فوتبال ایران-چین رایگان شد

۷۳۶

رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد در مسابقه تیم‌های ایران و چین بلیط فروشی انجام نمی‌شود.

بازی ایران چین سه شنبه مورخ 8 فروردین 1396 راس ساعت 4:30 بعد از ظهر، در سری مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه برگزار خواهد شد.

فوتبال ایران چین جام جهانی 2018 روسیه

بازی ایران چین رایگان خواهد بود؟

چند روز بیشتر به رویارویی بازیکنان تیم ملی ایران در مقابل بازیکنان چین نمانده ، در میان خبرهای مختلف رایگان بودن تماشای بازی ایران چین هم توجه ها را جلب کرده است.بازی ایران چین

بازی ایران چین

دیدار تیم های فوتبال ایران و چین روز سه شنبه هفته جاری در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد و با توجه به حساسیت این مسابقه، فدراسیون فوتبال قصد دارد شرایطی را فراهم کند تا تماشاگران به صورت رایگان بتوانند بازی را تماشا کنند.

به گزارش “ورزش سه”، مهدی تاج در گفت‌وگو با شبکه خبر پیرامون آخرین وضعیت حضور تماشاگران در بازی ایران و چین اعلام کرد تماشای این مسابقه رایگان خواهد بود.
او در ادامه گفت: در حد ظرفیت ورزشگاه آزادی پذیرای هواداران خوب تیم ملی هسیتم و اولویت ما نیز ورزشگاه مملو از جمعیت است؛ در صورت تکمیل ظرفیت استادیوم متعاقبا از طریق رسانه ملی و رسانه‌های گروهی این موضوع اعلام خواهد شد.
این دیدار که همزمان با ایام نوروز ٩۶ برگزار می‌شود، برای هواداران رایگان خواهد بود و بلیط فروشی انجام نمی شود تا شرایط لازم برای حضور بهتر علاقه مندان به فوتبال در روز بازی و حمایت از تیم ملی ایران فراهم شود.
این دیدار هفتمین بازی ایران و چین در انتخابی جام جهانی است و پیروزی شاگردان کی روش زمینه صعود ایران به جام جهانی را هموارتر از گذشته می کند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.