فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

شارژ همراه اول با 5 درصد تخفیف ویژه!

۸۰۶

یکی از مطالب فری پدیا که همیشه استقبال خوبی داشته “شارژ سیمکارت با تخفیف” بوده. و ما هم همواره پیگیر تخفیف های بیشتر و رایگان های جذاب تر هستیم و امروز در فری پدیا بیشترین تخفیف واقعی و آنی شارژ (5%) را معرفی می کنیم که توسط همراه اول عرضه شده است. البته در مطالب قبلی حداکثر تخفیف شارژ سیمکارت 2% معرفی شده که در اینجا قابل مشاهده است و همچنان اعتبار دارد چرا که نه فقط برای همراه اول که برای تمام اپراتور ها ارائه میشود.

شارژ سیمکارت همراه اول با 5% تخفیف

راهنمای خرید:

  1. ۱-با فشردن کلید بالا “شارژ سیمکارت همراه اول با 5% تخفیف“، پنجره ای به صورت تصویر زیر نمایش داده خواهد شد:

 

 

۲- شماره تلفن همراه خود را به صورت صحیح وارد نمایید.
۳- مبلغ شارژ را از بین یکی از مبالغ (۱۰.۰۰۰-۲۰.۰۰۰-۵۰.۰۰۰-۱۰۰.۰۰۰-۲۰۰.۰۰۰-۵۰۰.۰۰۰-۱.۰۰۰.۰۰۰)موجود انتخاب نمایید.
۴- نام بانک مورد نظر را انتخاب نمایید.
۵- متن داخل تصویر را وارد نموده و بر روی دکمه ” تایید ” کلیک نمایید.
پس از انجام عملیات فوق الذکر پنجره ذیل نمایش داده خواهد شد :

 

۶- در صورتیکه شماره تلفن همراه، مبلغ پرداختی و نام بانک مورد نظر، مورد تایید باشد بر روی گزینه ” ارسال برای بانک ” کلیک و در غیر اینصورت گزینه بازگشت را انتخاب نمایید.
۷- پس از ورود به سایت بانک، ‎‎‎‎با وارد نمودن شماره کارت، رمز اینترنتی، شماره CVV۲ و تاریخ انقضای کارت، نسبت به پرداخت مبلغ اقدام نمائید.
۸- ‎‎‎‎درصورتیکه پرداخت با موفقیت انجام شود سیم کارت شما بصورت مستقیم شارژ می گردد و رسید بانکی و شماره سریال کارت شارژ در پنجره ای بصورت ذیل نمایش داده خواهد شد.

 

راهنمای استفاده از بخش پیگیری :

 

پس از کلیک بر روی گزینه ” پیگیری ” صفحه ای بصورت ذیل نمایش داده می شود که پس از وارد نمودن شماره تلفن همراه و شماره رسید بانکی ، می توانید از اطلاعات مربوط به خرید شارژ، آگاه شوید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.