فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

شارژ سیمکارت با 2% تخفیف آنی واقعی!

۳۷۸

به جز مواردی که برخی سایت ها یا فروشگاه ها تحت عناوینی مثل شارژ هدیه، شارژ رایگان، قرعه کشی شارژ مجانی و … تبلیغات می کنند، اصولا کسی شارژ را مجانی نمی دهد و موقع نیاز، عملا به اینگونه شارژ های رایگان دسترسی ندارید. اما امروز در فری پدیا فروشگاهی را معرفی می کنیم که می توانید شارژ مورد نیازتان را با تخفیف خریداری کنید! البته فروشندگان شارژ با تخفیف، کم نیستند اما فری پدیا همیشه بیشترین تخفیف ها را به شما معرفی می کند!

شارژ کلیه اپراتور های کشور (همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل) در این سایت با 2% تخفیف آنی و نقدی ارائه می شود.

 

شفاف سازی!

شاید درصد تخفیف شارژ به دلیل ماهیت پولی آن در بیشترین حالت هم چندان بالا نباشد اما به هر حال وقتی می شود بدون هیچ زحمتی شارژ را حتی تا 2% !! زیر قیمت خرید، چرا تخفیف نگیریم؟؟ خصوصا که این تخفیف درست در هنگام خرید اعمال شده و به صورت شارژ اضافی نیست! به طور مثال برای یک شارژ 10 هزار تومانی 9800 تومان پرداخت می کنید. حال فرض کنید در ماه حداقل 25 هزار تومان شارژ مصرف کنید که برای یک مشترک معمولی با مصرف عادی کاملا طبیعی است. با خرید از alot.ir در طول یک سال 6000 تومان در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید. این را کنار سایر تخفیف ها و رایگان هایی که در فری پدیا استفاده کرده اید قرار دهید و خواهید دید این رقم در سال چند صد هزار تومان و در صورت استفاده از کلیه امکانات سایت چند میلیون تومان خواهد شد! آن هم بدون هیچ زحمت خاصی و فقط با فری پدیا !

خرید شارژ با 2% تخفیف واقعی در

Alot.ir

 

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.