فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

مشاهده پسورد wiFi فرودگاه های سراسر جهان

۶۳۴

پسورد WiFi فرودگاه های جهان را بر روی نقشه ببینید !

پسورد فرودگاهها

اگر شما هم اهل مسافرت های تفریحی هستید یا این که به دلیل شرایط کاری خود لازم است مرتبا سفر کنید احتمالا دسترسی به اینترنت یکی از دغدغه های شما خواهد بود. اگر به صورت هوایی سفر می کنید مسلما در طول سفر و در هواپیما امکان دسترسی به اینترنت به دلایل امنیتی وجود ندارد؛ از طرفی هم اتصال به وای فای رایگان حق هر مسافر به ویژه در فرودگاه ها می باشد. اما متاسفانه شبکه وای فای اغلب فرودگاه ها ایمن است و دسترسی به آن منوط به وارد کردن پسورد است و بنابراین اغلب مسافران از خیر استفاده از وای فای رایگان در فروگاه می گذرند!

آنیل پولات، وبلاگ نویس و مهندس امنیت رایانه مدعی است که با تهیه نقشه وای فای رایگان فرودگاه های جهان،  به مشکل مسافران در این زمینه پایان داده است.

به نوشته سایت بورد‌پاندا،  پولات که زیاد سفر می‌‌کند و ظاهرا این مشکل بیش از اندازه برای او آزار دهنده بوده، یک نقشه اینتراکتیو از فرودگاه‌های مختلف و وای‌فای رایگان‌ آنها ایجاد کرده است که برای هر مسافری کاربردی است.

مشاهده پسورد وای فای فرودگاههای جهان
مشاهده پسورد وای فای فرودگاههای جهان

او قرار است این نقشه را مرتب به روز کند و هم اکنون نیز شامل رمز  وای‌فای 130 فرودگاه مختلف در سراسر جهان است.بر اساس این گزارش با کلیک کردن روی فرودگاه‌ها می‌توان به اطلاعات و رمز وای‌فای رایگان هر فرودگاه دسترسی پیدا کرد.

سایر قابلیت های این نقشه

در این نقشه علاوه بر مشاهده فرودگاه ها و امکان جستجو نام آنها می توانید سالن ها و کافی شاپ های هر نقطه جغرافیایی را ببینید. رمز وای فای این اماکن به صورت دوره ای تغییر می کند و این تغییرات به صورت مداوم با به روزرسانی نقشه اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین در فری پدیا بخوانید: تاکسی رایگان

در برخی از فرودگاه‌ها حتی توضیح این که خوب است کجا بنشینید تا سیگنال بهتری دریافت کنید هم نوشته شده است.

مشاهده رمز وای فای فرودگاه ها

همچنین یک برنامه اندرویدی با همین موضوع در google play store هم وجود دارد که از لینک مقابل قابل دانلود است: کلیک کنید.

لازم به ذکر است که در نقشه،  رمز وای فای تمام فرودگاه های دنیا را نمی بینید؛  بلکه تنها فرودگاه هایی قابل مشاهده هستند که رمز خود را اطلاع رسانی کرده اند و  پسورد شناخته شده ای دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.