فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

راهنمای رایگان تور عشایر گردی دشت دماوند

۶۹۰

کم کم با نزدیک شدن به پایان ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر خانواده ها برای سفر های تابستانی شان و استفاده از تطعیلات برنامه ریزی می کنند. به همین دلیل امروز در فری پدیا برای شما پیشنهاد یک مسافرت تابستانی با لیدر تور رایگان داریم!

زندگی عشایر در طبیعت بکر، یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی ایران و در بر گیرنده توریسم سلامت و تندرستی و اکو توریسم و توریسم فرهنگیست.

طبیعت درمانگر روح و جسم و خصوصا برای یک زندگی پر مشغله بسیار انرژی بخش است. لذت یک شب زندگی در کنار عشایر غیور و خونگرم در دامنه سرسبز و دشت شقایق های وحشی دماوند،همراه با آشنایی با آداب و رسوم و صنایع دستی و آشنایی با روش پرورش دام و تهیه لبنیات عشایری پرورش زنبور عسل و گیاهان شفابخش دارویی کمیاب در کنار چشمه ساران دماوند و آب حاصل از ذوب شدن برف قله دماوند و بازدید از مظاهر بکر طبیعت و همچنین گله اسب های وحشی قله دماوند، عکاسی، کوهنوردی، الاغ سواری و شب نشینی دور آتش، پذیرایی با غذا و نوشیدنی ارگانیک از ویژگی های استفاده از تور عشایر گردی این شرکت گردشگری می باشد.

به گفته مسئول مربوطه، راهنمای تور عشایر گردی در دشت شقایق های دماوند رایگان است، یعنی ضمن استفاده از این تور، برای لیدر تور هزینه ای نخواهید پرداخت. و همچنین در زیر می توانید سایر خدمات این شرکت را ملاحظه فرمایید که جزء خدمات غیر رایگان تور می باشد.
موقعیت های جانبی: استفاده از خواص درمانی آب های معدنی کوه دماوند ، بازدید از بقعه آینه کاری امامزاده هاشم(ع) بازدید از آبشار بلند قلعه دختر.

به منظور استفاده از خدمات این شرکت گردشگری با شماره زیر در ارتباط باشید:
09383441312 وایبر و تلگرام
شرکت پدیده پیشرو منتظران

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.