آموزش رایگان و آنلاین رانندگی

باز هم فری پدیا با یک رایگان بسیار کاربردی و جالب!

این روزها سختگیری راهنمایی و رانندگی در ارتباط با دریافت گواهینامه و آزمون های تئوری و عملی رانندگی بسیار بیشتر از سال های گذشته شده و بسیاری از کسانی که متقاضی دریافت گواهینامه هستند با مشکلات فراوانی رو به رو هستند.اگر شما هم در رابطه با آزمون های رانندگی دچار مشکل هستید،اگر آزمون های آیین نامه برای شما دشوار است و یا اگر مهارت کافی را در رانندگی ندارید،بدون شک سایت گیلان رانندگی کمک زیادی به شما خواهد کرد! حتی اگر گواهینامه دارید اما اطلاعات زیادی در مورد بیمه خودرو، تخلف و تصادفات و یا شناخت و نگهداری خودرو ندارید، همه ی آنچه مورد نیازتان است را می توانید در گیلان رانندگی بیابید!

بخش های مختلف سایت:

         1. گواهینامه :

شما می توانید در این قسمت اطلاعات کاملی در مورد انواع گواهینامه ها از جمله پایه 1، پایه 2، پایه 3 و … به دست آورید.در این قسمت شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت انوع گواهینامه ها و محدودیت سنی هر یک به طور کامل در اختیار شما قرار داده شده است.

          2. آموزش آنلاین :

DRIVE

 

توسط اين بخش با آموزش‌های تئوری و عملی رانندگی آشنا خواهيد شد.بطور كلی آموزش‌ها به دو دسته تئوری و عملی تقسيم‌بندی می شوند، در آموزش‌های تئوری هنرجو با كليه مفاهيم دورس تئوری و علائم راهنمایی و رانندگی آشنا خواهد شد و در آموزش‌های عملی با شيوه رانندگی و مهارت‌های لازم و قطعات خودرو آشنا می شود.

 

         3. نرم افزار آموزشی :

به كمك اين نرم افزار آموزشي مي توانيد کلیه مراحل آموزش رانندگي را با خاطري آسوده در منزل تجربه نماييد. نرم افزار آموزش اصول راهنمائی و رانندگی همراه با توضیحات تصویری جهت یادگیری متقاضیان گواهینامه رانندگی طراحی شده و به صورت رایگان برای استفاده ی هنرجویان گرامی در سایت قرار گرفته است.
اين نرم افزار آموزشی حاوي تمامي اطلاعات رانندگي در شهر ٬ خارج از شهر ٬ مقررات کامل راهنمایی و رانندگی بصورت تصويري (فیلم و عکس ٬ صوتي و متني) به همراه چندین آزمون متنوع آیین نامه رانندگی مي باشد.

همچنین تمامی فیلمهای آموزشی در دوره های آموزشی داخل سایت نیز قابل مشاهده است .این فیلمها به نحوی بهینه سازی شده اند که استفاده کنندگان می توانند حتی با پایینترین سرعت اینترنت و بدون نیاز به هیچ نرم افزار جانبی ای نیز آنها مشاهده نمایند.

         4. آزمون آنلاین :DRIVE 1

مطمئناً يكی از مهمترين مراحل آموزش رانندگی، آزمون تئوری مهارت رانندگی مي باشد، هنرجويان برای رسيدن به مرحله‌ی آزمون عملی رانندگی، مي‌بايست ابتدا آزمون تئوری را با موفقيت طی كنند.
اين آزمون بدليل ماهيت تئوری خود مي‌تواند برای بعضی از هنرجويان مشكل‌ساز شود و بدليل تنوع سوالات،حجم بالای مطالب و آشنا نبودن هنرجويان با نحوه‌ی پاسخ‌دهی به سئوالات باعث ايجاد استرس در هنرجويان شود.

 

گیلان رانندگی دو نوع آزمون متفاوت را برایتان فراهم نموده است که بدليل ماهيت الكترونيكی آزمون‌ها ، شما به امكاناتی دسترسی خواهید داشت كه قبلاً تجربه نكرده‌ بودید.

 

                        نوع اول :  آزمون شبیه سازی شده : در این آزمون سئوالاتی دقيقاً مشابه سئوالات آزمون آئين‌نامه مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتيجه كلی آزمون و پاسخ‌های صحيح و نادرست برای آگاهی هنرجو نمايش مي‌يابد.

                       نوع دوم :  آموزش آنلاین آیین آیین نامه : این آزمون جهت یادگیری هنرجویان گرامی در نظر گرفته شده است. شما می توانید به هر سوال به صورت جداگانه پاسخ دهید و سپس نتیجه ی پاسخ خود را به همراه راهنمایی لازم مشاهده نمایید، كه باعث رفع اِشكال و نوعی آموزش مجدد مي‌گردد.

         

         5. نکته ها :

در این بخش می توانید نکات بسیار مهم و کاربردی که حتما در رانندگی مورد نیازتان است را به دست آورید.نکات شامل 4 زیر مجموعه اصلی با عناوین شناخت و نگهدازی خودرو، تخلف و تصادفات، بیمه خودرو و اصول رانندگی است.

شایان ذکر است که اسپانسر مادی و معنوی وبسایت گیلان رانندگی(GUILANDR) ، آموزشگاه رانندگی صبا (رشت) می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از امکانات GUILANDR ، می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

گیلان رانندگی (GUILANDR)

نویسنده: admin

اشتراک گذاری این نوشته

دیدگاه شما چیست ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

X بستن تبليغات