فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

آموزش رایگان و آنلاین رانندگی

۳۱۳

باز هم فری پدیا با یک رایگان بسیار کاربردی و جالب!

این روزها سختگیری راهنمایی و رانندگی در ارتباط با دریافت گواهینامه و آزمون های تئوری و عملی رانندگی بسیار بیشتر از سال های گذشته شده و بسیاری از کسانی که متقاضی دریافت گواهینامه هستند با مشکلات فراوانی رو به رو هستند.اگر شما هم در رابطه با آزمون های رانندگی دچار مشکل هستید،اگر آزمون های آیین نامه برای شما دشوار است و یا اگر مهارت کافی را در رانندگی ندارید،بدون شک سایت گیلان رانندگی کمک زیادی به شما خواهد کرد! حتی اگر گواهینامه دارید اما اطلاعات زیادی در مورد بیمه خودرو، تخلف و تصادفات و یا شناخت و نگهداری خودرو ندارید، همه ی آنچه مورد نیازتان است را می توانید در گیلان رانندگی بیابید!

بخش های مختلف سایت:

         1. گواهینامه :

شما می توانید در این قسمت اطلاعات کاملی در مورد انواع گواهینامه ها از جمله پایه 1، پایه 2، پایه 3 و … به دست آورید.در این قسمت شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت انوع گواهینامه ها و محدودیت سنی هر یک به طور کامل در اختیار شما قرار داده شده است.

          2. آموزش آنلاین :

DRIVE

 

توسط این بخش با آموزش‌های تئوری و عملی رانندگی آشنا خواهید شد.بطور کلی آموزش‌ها به دو دسته تئوری و عملی تقسیم‌بندی می شوند، در آموزش‌های تئوری هنرجو با کلیه مفاهیم دورس تئوری و علائم راهنمایی و رانندگی آشنا خواهد شد و در آموزش‌های عملی با شیوه رانندگی و مهارت‌های لازم و قطعات خودرو آشنا می شود.

 

         3. نرم افزار آموزشی :

به کمک این نرم افزار آموزشی می توانید کلیه مراحل آموزش رانندگی را با خاطری آسوده در منزل تجربه نمایید. نرم افزار آموزش اصول راهنمائی و رانندگی همراه با توضیحات تصویری جهت یادگیری متقاضیان گواهینامه رانندگی طراحی شده و به صورت رایگان برای استفاده ی هنرجویان گرامی در سایت قرار گرفته است.
این نرم افزار آموزشی حاوی تمامی اطلاعات رانندگی در شهر ٬ خارج از شهر ٬ مقررات کامل راهنمایی و رانندگی بصورت تصویری (فیلم و عکس ٬ صوتی و متنی) به همراه چندین آزمون متنوع آیین نامه رانندگی می باشد.

همچنین تمامی فیلمهای آموزشی در دوره های آموزشی داخل سایت نیز قابل مشاهده است .این فیلمها به نحوی بهینه سازی شده اند که استفاده کنندگان می توانند حتی با پایینترین سرعت اینترنت و بدون نیاز به هیچ نرم افزار جانبی ای نیز آنها مشاهده نمایند.

         4. آزمون آنلاین :DRIVE 1

مطمئناً یکی از مهمترین مراحل آموزش رانندگی، آزمون تئوری مهارت رانندگی می باشد، هنرجویان برای رسیدن به مرحله‌ی آزمون عملی رانندگی، می‌بایست ابتدا آزمون تئوری را با موفقیت طی کنند.
این آزمون بدلیل ماهیت تئوری خود می‌تواند برای بعضی از هنرجویان مشکل‌ساز شود و بدلیل تنوع سوالات،حجم بالای مطالب و آشنا نبودن هنرجویان با نحوه‌ی پاسخ‌دهی به سئوالات باعث ایجاد استرس در هنرجویان شود.

 

گیلان رانندگی دو نوع آزمون متفاوت را برایتان فراهم نموده است که بدلیل ماهیت الکترونیکی آزمون‌ها ، شما به امکاناتی دسترسی خواهید داشت که قبلاً تجربه نکرده‌ بودید.

 

                        نوع اول :  آزمون شبیه سازی شده : در این آزمون سئوالاتی دقیقاً مشابه سئوالات آزمون آئین‌نامه مطرح می شوند و پس از اتمام آزمون ،نتیجه کلی آزمون و پاسخ‌های صحیح و نادرست برای آگاهی هنرجو نمایش می‌یابد.

                       نوع دوم :  آموزش آنلاین آیین آیین نامه : این آزمون جهت یادگیری هنرجویان گرامی در نظر گرفته شده است. شما می توانید به هر سوال به صورت جداگانه پاسخ دهید و سپس نتیجه ی پاسخ خود را به همراه راهنمایی لازم مشاهده نمایید، که باعث رفع اِشکال و نوعی آموزش مجدد می‌گردد.

         

         5. نکته ها :

در این بخش می توانید نکات بسیار مهم و کاربردی که حتما در رانندگی مورد نیازتان است را به دست آورید.نکات شامل 4 زیر مجموعه اصلی با عناوین شناخت و نگهدازی خودرو، تخلف و تصادفات، بیمه خودرو و اصول رانندگی است.

شایان ذکر است که اسپانسر مادی و معنوی وبسایت گیلان رانندگی(GUILANDR) ، آموزشگاه رانندگی صبا (رشت) می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از امکانات GUILANDR ، می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

گیلان رانندگی (GUILANDR)

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.