فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

دوره آموزشی رایگان کشف آینده شغلی

۲۶۷

فری پدیا مبتکر معرفی رایگان ها، اینبار دوره آموزشی رایگان کشف آینده شغلی را معرفی می کنیم. نگارنده به شخصه از این دوره آموزشی استفاده فراوان برده و به خوانندگان فری پدیایی هم آنرا توصیه می کند. علاوه بر این منتظر نظرات سازنده شما در رابطه با نحوه فعالیت سایت هستیم…

چرا من باید به آینده شغلی خودم فکر کنم؟

این سوال خوبی است، بیشتر انسان ها در مورد آینده سغلی خود نکران هستند و به آن فکر می کنند، مطالعات نشان می دهند جتی 85% افرادی که خود کارفرمای خویش به حساب می آیند و شرایط مناسبی در زمان حال دارند، باز در مورد آینده شغلی خویش نگران هستند و به آن فکر می کنند.

امروز شما جه یک مدیر با سابقه باشید، چه یک مدیر جوان و یا یک کارمند تازه کار در ورای وجود خود نگران آینده شغلی خویش هستید. به شما کمک خواهیم کرد با نگاهی استراتژیک برای شغل و آینده شغلی خویش برنامه ریزی کنید.

اجازه بدهید زاویه دوربین را به سمت دیگری بچرخانیم، هر سازمان به جایگاه و موقعیت خود در حوزه کسب و کاری که در آن فعالیت دارد و ارزش کالا ها و خدماتی که عرضه می کند، نگاهی استراتژیک دارد. این نگاه استراتژیک به سازمان کمک می کند رقابت پذیری و سودآوری خود را حفظ نماید. حالا دوربین به سمت شما بر می گردد، شما نیز باید در مورد موقعیت سازمانیتان، ارزش مهارت هایتان و علایق حرفه ای خود همین دید را داشته باشید.

امروزه سازمان ها، چه بزرگ و چه کوچک، می دانند که برای حفظ رقابت پذیری در دنیای در حال تفییر، به کارکنانی نیاز دارند که علایق، ارزش ها و مهارت های خود را پیوسته ارزیابی کنند. امروزه علم و دانش به مانند اکثر کشور های جهان در کشور ما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، با تعیین مداوم آنچه می خواهید در آینده بیاموزید و گام برداشتن در این مسیر، ارزش شما برای سازمانتان همواره بیشتر می شود، همچنین شانس شما برای افزایش رضایت شغلی نیز دو چندان می شود.

به یاد داشته باشید که مسیر آینده شغلی شما تصمیمی نیست که فقط یک بار در آغاز حیات خود می گیرید، بلکه فرآیندی تکرار شونده همراه با رشد حرفه ای شماست.

در این دوره آموزشی چه چیزی یاد می گیریم؟

این دوره حاوی پیشنهاد ها و استراتژی های گوناگونی برای مدیریت مسیر حرفه ای شغلی شما است. پیشنهاد ها و استراتژی هایی که از دل مطالعات موردی بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ ایرانی بیرون آمده و حتی کوچکترین آن ها، تاثیری شگرف بر روی شما خواهند گذاشت.

کشف آینده شغلی
کشف آینده شغلی

از اینجا ثبت نام کنید

 [box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.