فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

دوره آموزشی رایگان “نقشه ذهنی”

۵۶۲

بعد از مدتی تغییرات فنی و ساختاری و همچنین برنامه ریزی طرح های بلند مدت در فری پدیا و ضمن پوزش از خوانندگان محترم، امروز با پیشنهاد یک دوره آموزش رایگان با موضوع نقشه ذهنی با شما هستیم.

آیا شما تا بحال ایده های خلاقانه زیادی را از دست داده اید و یا با موضوعات و مسائلی برخورد کرده اید که برای شما سخت و پیچیده به نظر می رسیدند و نتوانستید روشی برای ساده کردن و یا درک بعتر آن ها پیدا کنید؟
شده تا به حال با مشکلی روبرو شوید و ندانید چگونه باید از میان راه حل های موجود انتخاب بهتری بکنید و یا اساسا چه انتخاب هایی پیش روی شماست؟

یک جهش فوق العاده در انتظار شماست !!

نقشه ذهنی نموداری درختی است که برای بیان کردن کلمات، ایده ها، فعالیت ها یا موارد دیگر مربوط به یک کلیدواژه یا ایده مورد استفاده قرار می گیرد. این نمودار برای تولید، سازماندهی و ساختار دهی ایده ها و افکار به کار بسته می شود و در حل مساله، فرایند تصمیم گیری و نوشتن می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

دوره آموزشی نقشه ذهنی در پارس ام بی ای برای رفع این مشکلات به شما کمک خواهد کرد. ابزار نقشه ذهنی نه تنها برای رفع این مشکلات به شما کمک می کند بلکه دریچه جدید  را بر روی خلاقیت و پرورش تفکراتتان بر روی شما باز خواهد کرد.

شما با تهیه نقشه های ذهنی و به وسیله مرور سریع آن ها می توانید به سرعت مطالب را جمع بندی کرده و به بهترین نحو از آنها استفاده کنید.

در دوره آموزشی نقشه ذهنی در پارس ام بی ای طی 6 جلسه با نقشه ذهنی آشنا خواهید شد و یاد می‌گیرید آن را چگونه رسم کنید. یاد می‌گیرید چطور می‌توانید از آن در زندگی شخصی و کاری خود استفاده کرده و موفقیت‌های بیشتری کسب کنید. چندین نمونه نقشه ذهنی نیز به عنوان نمونه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

این دوره آموزشی را به هوش انسانی و استعداد های بیشمار ایرانیان عزیزمان تقدیم می کنیم و امیدواریم که همه هموطنان عزیزمان به وسیله استفاده از ابزار های نو و تازه به شکوفایی و بالندگی ایران عزیزمان کمک کنند.

پس همین حالا شرکت کنید…

از اینجا در دوره آموزشی رایگان نقشه ذهنی پارس ام بی ای شرکت کنید!!

[box type=”bio”]این مطلب به طور رایگان در فری پدیا درج شده است.

اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید با ما تماس بگیرید تا شما را به رایگان در فری پدیا معرفی کنیم!

[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.