فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

دوره آموزشی رایگان مدیریت استرس

۳۳۳

در جامعه ی امروزی خواه نا خواه با استرس های بیشتری نسبت به گذشته روبرو هستیم، فشار های اقتصادی، نگرانی راجع به مسائل پیچیده سیاسی، مشائل اجتماعی و امنیت و …، فشار های درسی و استرس کنکور و بسیاری مسائل دیگر که در سال های مختلف زندگی با آنها دست و پنجه نرم می کنیم. اما امروز یکی دیگر از دوره های آموزشی رایگان پارس ام بی ای را به خوانندگان فری پدیا معرفی می کنیم که بدون شک یکی از کامل‌ترین و کاربردی‌ترین دوره های آموزشی در مورد مدیریت استرس است.

به نقل از پارس ام بی ای:

مدت زیادی است که در مورد مدیریت استرس فعالیت‌های گسترده دارم. از مشاوره برای چندین شرکت خوشبختی (!) که با من کار می‌کنند تا… .

در طول این سال‌ها به تجربیاتم اضافه شده و بارها با تمام وجود احساس کردم قسمت‌هایی از مطالبی که عنوان می‌کنم واقعاً هیچ کاربردی فعلاً برایشان نمی‌توان یافت. بنابراین در اینجا اقدام به برگزاری یک دوره جامع و متفاوت مدیریت استرس نموده ام.

مقداری از این دوره از دوره آموزشی مدرسه تجاری هاروارد اقتباس شده است و باقی مطالب، تجارب و کاربرد این علم با فرهنگ و خلق و خوی ما ایرانی‌ها است. در کنار این دوره آموزشی، تلاش دارم که دوره دیگری را نیز آماده کنم که با تمرین‌های بسیار به شما کمک کند تا بتوانید آموخته‌های خود از این دوره آموزشی را به صورت مستمر به کار ببرید.

به سادگی در 9 جلسه یاد بگیرید چگونه استرس‌های منفی را از خود دور کرده و استرس‌های مثبت خود را مدیریت کنید.

می توانید روز های هفته را که تمایل دارید این دوره ها برای شما ارسال شود را تعیین کنید تا دقیقا طبق برنامه از این دوره آموزشی رایگان بهره مند شوید. این دوره ها در زمان معین به ایمیل شما ارسال می شود.

 

از اینجا در دوره آموزشی رایگان نقشه ذهنی پارس ام بی ای شرکت کنید!!

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.