فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

تسهیلات رایگان خدمات آزمایشگاهی شبکه آزمایشگاهی

۹۱۴

 دریافت و درخواست خدمات آزمایشگاهی آسان‌تر برای پژوهشگران

 

خدمات آزمایشگاهی

با راه‌اندازی سامانه ثبت خدمت آزمایشگاهی در کارتابل مشتریان شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پژوهشگران می‌توانند خدمات آزمایشگاهی درخواستی خود را آسان‌تر ثبت و پیگیری کرده و از وضعیت فرآیند تکمیل درخواست خود آگاه شوند.

رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی وفناوری، با اشاره به تسهیل فرآیند دریافت خدمات آزمایشگاهی با ایجاد سامانه درخواست ثبت خدمت توسط پژوهشگران،  گفت: با اضافه شدن این سامانه به کارتابل مشتری در شبکه آزمایشگاهی اعضای باشگاه مشتریان می‌توانند خدمات آزمایشگاهی درخواستی خود را انتخاب کرده و درخواست مورد نظر به کارتابل آزمایشگاه برای بررسی و تکمیل فرآیند ثبت خدمت ارسال می‌شود.

وی افزود: بعد از ثبت نهایی خدمت توسط مرکز آزمایشگاهی، پیامک و ایمیل اطلاع‌رسانی ثبت خدمت از سوی شبکه برای مشتری ارسال می‌شود.

آسان‌تر شدن دریافت خدمات آزمایشگاهی پژوهشگران

اسدی فرد، امکاناتی همچون امکان انتقال به فرد دیگر، مشاهده فهرست اعتبارات متنقل شده، فهرست اعتبارات و خدمات دریافت‌شده را از دیگر مزایای این سامانه برشمرد و افزود: با استفاده از امکانات فراهم شده،  اعضای هیأت علمی که دارای اعتبار طرح تخفیف ویژه اعضای هیأت علمی 15 دانشگاه برتر کشور هستند می‌توانند بخشی از اعتبار خود را برای دریافت خدمات آزمایشگاهی به دانشجویان منتقل کنند.

خدمات آزمایشگاهی رایگان

بهره‌مندی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها از طرح تخفیف ویژه

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی با اشاره به رشد اعضای هیأت علمی تحت پوشش طرح تخفیف ویژه گفت: تا کنون بالغ بر چهارصد و هفتاد درخواست از سوی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها برای بهره‌مندی از خدمات طرح تخفیف ویژه ثبت شده است که سیصد و دریافت‌ اعتبار 40 میلیون ریالی برای پنجاه نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها، جمعا به ارزش 14هزار و صدو شصت میلیون ریال تایید شده است که تاکنون 94 عضوهیأت علمی، ششصد و دوازده میلیون ریال از این میزان اعتبار را استفاده کرده‌اند.

خدمات آزمایشگاهی ر

همچنین درفری پدیا بخوانید: دوره رایگان مدیریت استرس

اسدی فرد همچنین به طرح‌های دیگر تخفیف‌ها اعتباری این شبکه آزمایشگاهی برای بهره‌مندی اقشار گوناگون فعال در عرصه علمی و فناوری اشاره کرد و گفت: علاوه بر بهره‌مندی 109 فعال شرکت‌های‌ دانش‌بنیان از تخفیف 50 درصدی تا سقف 20میلیون ریال، 2هزار و ششصد عضو باشگاه مشتریان شبکه از تخفیف 15درصدی تا سقف 2 میلیون ریال و دویست و هشتاد و هشت عضو بنیاد ملی نخبگان از تخفیف 60 درصدی تا سقف 15میلیون ریال استفاده کرده‌اند.

وی افزود: همچنین 47 منتخب پسادکتری تا سقف 50 میلیون ریال، 47 سرآمد علمی ایران تا سقف 200 میلیون ریال و 55 منتخب تا سقف 150 میلیون ریال و نیز بیش از یک‌هزار فرد معرفی شده از سوی ستادهای توسعه فناوری‌های راهبردی، از تسهیلات رایگان استفاده از خدمات آزمایشگاهی بهره‌مند شده‌اند.

مشمولان

الف. دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکتری تخصصی مشمول جایزه‌های تحصیلی بنیاد در سال ۹۵-۱۳۹۴

ب. دانش‌آموختگان‌برتر مشمول جایزه‌های شهید دکتر چمران و دکتر کاظمی آشتیانی در سال ۱۳۹۴

ج. استادان سرآمد در سال ۱۳۹۴

راهنمای بهره‌مندی از تسهیلات

۱. هر یک از دانشجویان مشمول جایزه‌های بنیاد نخبگان در سال تحصیلی ۱۳۹۵-۱۳۹۴ و نیز بهره‌مندان از جایزه ی پسا دکتری شهید دکتر چمران و جایزه دکتر کاظمی آشتیانی مجازند از تسهیلات آزمایشگاهی تخصصی عضو شبکه آزمایشگاه‌های فناوری راهبردی در طول سال تحصیلی جاری استفاده کنند.

۲. اطلاعات مربوط به شبکه، آزمایشگاه‌ها و خدمات هر یک از آزمایشگاه‌ها از طریق نشانی www.labsent.ir قابل دسترسی است.

۳. متقاضیان می‌توانند از تسهیلات آزمایشگاه با ۶۰ درصد تخفیف تا سقف پانزده میلیون ریال بهره‌مند شوند.

۴. متقاضیان می‌توانند با همراه داشتن کارت شناسایی به هریک از آزمایشگاه‌های عضو شبکه مراجعه و از تسهیلات آن بهره‌مند شوند.

علاقه مندان می‌توانید از طریق زیر با شبکه‌ آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی ایران ارتباط برقرار نمایند:

الف) تماس با آزمایشگاه‌ها: برای ارتباط با آزمایشگاه‌ها لازم است روی نام آزمایشگاه‌ مورد نظر در بخش آزمایشگاه‌ها کلیک نمایید.

ب) ارتباط با باشگاه مشتریان شبکه
– صفحه اصلی:           «طرح تخفیف»

– شماره تماس:            760 7200 0901

– پست الکترونیکی:      Labservice @ labsnet.ir

پ) ارتباط با دبیرخانه شبکه آزمایشگاهی
– شماره تماس:            3 – 3451 6310 021

– دورنگار:                   3500 6310 021

– پیامک:                   3500 6310 021 100

– پست الکترونیکی:      info @ labsnet.ir

– کانال رسمی:            labsnet@

– نشانی: تهران، خیابان ستارخان، خیابان شهید حبیب اله، بلوار شهید متولیان، بلوار شهید سیادت، پلاک 65، صندوق پستی: 14477-14569

 وب سایت بنیاد نخبگان:       http://bmn.ir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.