فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

ترجمه عمومی و تخصصی رایگان از انگلیسی به فارسی

۲۳۳

ترجمه متون از انگلیسی به فارسی این روزها دغدغه ی بسیاری از دانشجویان، دانش آموزان و پژوهشگرانی است که می خواهند از منابع انگلیسی استفاده کنند. همچنین متون تخصصی انگلیسی به دلیل داشتن کلمات و اصلاحات خاص، به سادگی قابل ترجمه به متن فارسی روان نیستند.از این رو این بار در فری پدیا یک رایگان کاربردی تازه با همین موضوع معرفی می کنیم:

ترجمه رایگان از انگلیسی به فارسی تا 500 کلمه برای متن های عمومی و 1000کلمه برای متن های تخصصی!!

ترجمه های روان و بدون اشتباه به همراه ترجمه ی روان اصطلاحات موجود در متن را از دست ندهید!

اگر متن شما طولانی تر از این مقدار است،اصلا نگران نباشید، شما می توانید با پرداخت هزینه ی بسیار مناسبی ترجمه متن خود را تحویل بگیرید! و اتفاقا یکی از مزایای رایگان بودن ترجمه با حجم محدود، این است که شما قبل از پرداخت هزینه برای ترجمه های طولانی تر و حجیم تر می توانید با نحوه ی نگارش مترجم آشنا شوید و در صورت تمایل، نسبت به پرداخت هزینه برای ترجمه کل متن اقدام کنید. علاوه بر این با استفاده از امکان ترجمه رایگان محدود، می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید!

از طریق لینک زیر می توانید سفارش ترجمه خود را ثبت کنید :

حتما توجه داشته باشید که قبل از ثبت سفارش پولی، از بخش تماس پنل مربوطه در لینک زیر برای انجام ترجمه رایگان با مترجم محترم هماهنگ کنید.

ثبت سفارش

[box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.