فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

سامانه اشتراک نشریات کشور

۳,۰۹۱

ارسال رایگان به درب منزل

سامانه اشتراک نشریات کشور

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارتقاء سطح دانش عمومی وتخصصی جامعه و گسترش فرهنگ مطالعه و همچنین حمایت از سازمان مطبوعات، سامانه اشتراک نشریات با تسهیلات ویژه را راه اندازی کرده است.به طوری که شهروندان (اشخاص حقیقی) می توانند با ثبت نام در این سامانه ، نشریه مورد نظرخود را با  تخفیفی مناسب و ارسال رایگان به درب منزل دریافت کنند، علاوه بر تخفیف ارشاد برخی ناشرین نیز تخفیف بیشتری برای مشترکین خود در نظر گرفته اند.

سامانه اشتراک نشریات کشور  با آدرس اینترنتی www.eshterak.ir بستری است برای اشتراک نشریات موجود در طرح با تسهیلات وی‍‍ژه را برای مشترکان خود فراهم کرده است. نکته قابل تامل در این طرح، تخفیف 50 درصدی برای مردم و در عوض ارائه کامل پول اشتراک به صاحبان نشریات آن هم قبل از توزیع است.

 سامانه بر حسب آیین نامه موجود ، مبلغ تسهیلات اشتراک را ( تا 50 درصد قیمت اشتراک) از کل هزینه کم کرده و مابقی را مشترک می پردازد . یادآور می شود حمایت برای روزنامه ها تا سقف 5000 ریال و مجلات تا سقف 25000 ریال (در سال 95  ، 30000 ریال ) و مجلات تخصصی 50000 ریال در هر شماره است. بطور مثال چنانچه بهای یک ماهنامه عمومی 40000 ریال باشد نصف آن را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می پردازد و الباقی آن ( 20000 ریال ) توسط مشترک پرداخت می شود و اما اگر بهای یک شماره ماهنامه ای 70000 ریال باشد حمایت 25000 ریال می باشد و الباقی آن 45000 ریال توسط مشترک پرداخت می شود.

 واریز وجه (سهم مشترک) فقط بصورت الکترونیک (کارت های عضو شبکه شتاب) واز طریق سامانه اشتراک امکان پذیر است و معاونت مسئولیتی در قبال واریزی های خارج از سامانه ندارد.

 درصورتی که مشترک ، ساکن شهر تهران نباشد ؛ فقط می تواند نشریات با دوره انتشار از هفته نامه به بالا را مشترک شود . به عبارت دیگر ، در حال حاضر فقط مشترکان ساکن شهر تهران می توانند از طریق این سامانه مشترک روزنامه ها شوند و توزیع «روزنامه» در شهری غیر از شهر محل توزیع اصلی امکان پذیر نمی باشد.

زمان تحویل روزنامه به مشترکین قبل از ساعت 10 صبح و مجلات حداکثر تا 48 ساعت پس از انتشار است. این زمان برای توزیع نشریات سراسری در شهرستان­ها حداکثر یک هفته بعد از توزیع عمومی می ­باشد.

از ابتدای سال 95 هر متقاضی (شخص حقیقی) بر اساس تلفن همراه واحد می­تواند تا سقف 3 عنوان نشریه (که حداکثر 2روزنامه است) مشترک شود.

برای نمونه تعدادی از نشریات به همراه دوره انتشار آنها که در سال 94 در این طرح مشارکت داشته اند در جدول زیر آمده است. البته برای سال 95 جدول زیر ممکن است دچار تغییراتی شود.

j94

[box] به علت وجود نشریات فراوان انتخاب کمی سخت شده است. خوشحال می شویم  در بخش دیدگاهها نشریات مورد علاقه خود در این سامانه را برای کمک به انتخاب و اشتراک محتوای ارزشمند آنها به دیگر مخاطبان فری پدیا معرفی کنید !! [/box]

تماس با سامانه اشتراک نشریات:

کاربران سایت میتوانند مشکلات توزیع را در پنل کاربری خود ثبت نمایند ضمن اینکه شماره های تماس هر نشریه نیز در فهرست نشریات سایت قابل دسترسی است.

برای تماس با واحد فنی و پشتیبانی سامانه با شماره های

88555184

88555185

88555186

88103053

88107478

تماس حاصل فرمایید.ساعات پاسخگویی این واحد : شنبه تا چهارشنبه 9 الی 15 می باشد

پست الکترونیک سامانه اشتراک:eshterak.ir@gmail.com

 

[one_third_last]بالای صفحه [/one_third_last]

 [box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.