فری پدیا
اولین سایت جامع معرفی رایگان ها

ارسال رایگان بانک کتاب پایتخت

۶۷۴

قطعا همه ی ما ترجیح می دهیم در منزل و با کمال آرامش تنها با چند کلیک خرید های خودمان را انجام دهیم و اجناسی که خریده ایم را درب منزل دریافت کنیم! در این میان تنها مورد آزار دهنده ای که ممکن است ما را وادار به خرید حضوری کند، هزینه پست و ارسال کتاب است. از این رو امروز در فری پدیا بانک کتاب پایتخت را به شما معرفی می کنیم که امکان ارسال رایگان کتاب را برای شهر تهران فراهم کرده است.

  • به روز ترین فروشگاه مجازی کتاب

financial-aid-icon-minبانک کتاب پایتخت این اطمینان را به شما میدهد که تمامی کتاب های آموزشی و کمک آموزشی از تمامی انتشارات ها را در انبار خود موجود دارد و ضمنا تمامی کتب نیز مطابق با آخرین تغییرات و جدیدترین ویرایش میباشد.

  • خرید آسان و مطمئن

creditreporticon-min-56x58با چند کلیک ساده و در کمترین زمان ممکن محصولات درخواستی خود را از سایت سفارش دهید و مابقی کار را به بانک کتاب بسپارید.برای پرداخت آنلاین میتوانید از درگاه امن موجود در سایت نیز استفاده نمایید.به همین راحتی !!!

 

  • ارسال سریع و رایگان

fast-icon-minانتخاب کنید ، سفارش دهید ، رایگان و سریع سفارشات خود را درب منزل تحویل بگیرید. ضمنا توجه داشته باشید که ارسال رایگان تنها مربوط به شهر تهران میباشد و برای شهرستان هزینه پست جداگانه دریافت میشود.

 

  • پرداخت هزینه درب منزل

creditcardicon2-minچنانچه ساکن تهران هستید ، میتوانید پس از تحویل سفارشات خود ، هزینه را به پیک تحویل دهید ولی اگر ساکن شهرستان هستید میبایست هزینه را از طریق درگاه متصل به بانک ملت یا پارسیان در سایت پرداخت نمایید.

 

 

برای استفاده از رایگان ها و تخفیف های بانک کتاب پایتخت و عضویت در آن به لینک زیر مراجعه کنید:

بانک کتاب پایتخت

 [box] این مطلب به رایگان درج شده است. اگر شما هم در حرفه ی خود ارائه کننده کالا یا خدمات رایگان هستید، با ما تماس بگیرید.[/box]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.